Agencja Nieruchomości Bielany, Białołęka - Tur Nieruchomości

Agencja Nieruchomości Bielany, Białołęka - Tur Nieruchomości
Sprzedam za: 1 000.00 PLN
Typ:Pośrednik nieruchomości
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Rynek wtórny
Stan:Wykończone/umeblowane/uzbrojone
Opcja:Faktura Vat
Publikacja:ID: 45275
Kategoria:Nieruchomości » Pozostałe
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Planujesz przeprowadzkę do większego M? Masz w planie kupić mieszkanie na wynajem? Chcesz bezpiecznie kupić nowe lokum? Zapraszamy na tur - nieruchomosci. Pl, gdzie znajdziesz największy wybór mieszkań i domów z Bielan i Białołęki.

Działamy lokalnie

Działamy lokalnie, na Bielanach i Białołęce, dzięki czemu znamy aktualne warunki rynkowe z tego rejonu. Możemy podpowiedzieć co, gdzie i za ile warto kupić, by zakup mieszkania był udany i spełnił Twoje oczekiwania.

Wsłuchujemy się w potrzeby

Znamy rynek nieruchomości i wiemy, że nie ma czegoś takiego jak mieszkanie idealne. Każdy z nas ma inne potrzeby, oczekiwania, przyzwyczajenia i wymagania. Jedni wolą mieszkanie z otwartą kuchnią, a dla innych kuchnia musi być oddzielnym pomieszczeniem. Jedni docenią mieszkanie na ostatnim piętrze, dla innych wysokość będzie wadą. Nasi doradcy słuchają uważnie Twoich potrzeb, a dzięki naszemu doświadczeniu możemy Ci zaproponować mieszkania dopasowane do nich najlepiej, byś nie tracił czasu na oglądanie ofert zupełnie nietrafionych.

Wspieramy przez cały czas

Nasza rola nie kończy się na przedstawieniu oferty. Podążamy za naszym klientem dalej i jesteśmy gotowi wspierać go we wszystkich kolejnych krokach. Pomagamy negocjować warunki umowy, zdobywać dokumenty, przygotowywać wszystko, co potrzebne, by umowa sprzedaży mogła zostać podpisana.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych pod naszym okiem to podstawa. Przed przedstawieniem oferty sprawdzamy w dokumentach, czy dana nieruchomość jest wolna od wad, które uniemożliwiłyby przeprowadzenie transakcji.

To cztery filary naszej oferty. Jeśli chcesz się przekonać, że to nie tylko puste słowa, ale rzeczywistość, to zapraszamy do biura Tur Nieruchomości. Nie zwlekaj już dłużej, lecz zadzwoń do nas już dziś

Link:http://tur-nieruchomosci.pl
Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 007Oglądalność: 64
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu
Formularz kontaktowy


Pokaż telefon
Wspomnij, że dzwonisz z portalu:
anonseogloszenia.pl

+48.222996868